Tipy na dovolenou na horách

 

7 tipů na zimní dovolenou
Ve kterém ze zimních nadšenců se poznáváte?

 

1. Klidné zázemí s vůní domácích koláčů

Hledáte pro zimní odpočinek útulné zázemí, kde si večer dáte pivko a zahrajete karty? Pak jste pohodář a hezky vám bude třeba v krkonošském Penzionu Fontána. Po návratu ze svahu vás tu kromě kachlových kamen ve společenské místnosti zahřeje i domácí bramboračka a vřelý úsměv majitelů.

 


lyzar s popisky

 

 

2. Pohádková chalupa, kde jen vy budete pánem

Láká vás ráno vstát, rozdělat oheň v krbu a těšit se u vlastnoručně upečených lívanců? Jasnou volbou pro romantika jako jste vy je ubytování v některé z chat nebo chalup z Amazing Place. Vyberte si svou zimní základnu, ze které vyrazíte na toulky zimní krajinou, kdy se vám zachce.

 


lyzar s popisky

3. Hlavní je parádně si zalyžovat…

Víte, že za benefity můžete pořídit vstupy na zelené i černé sjezdovky včetně těch zahraničních a parádně si zalyžovat? Stejně tak jimi můžete zaplatit i lyžařské školy a zažehnout tak lyžařskou vášeň u nejmladších členů rodiny. Vše najdete v cafeterii pod záložkou Zimní sporty.lyzar s popisky

4. Je libo lyžování na Balkáně?
Že už jste vystřídali všechna alpská střediska? Evidentně patříte mezi lyžaře-cestovatele. Zkuste lyžařské středisko Bansko se 48 sjezdovkami. Zdejším lákadlům podlehl i olympijský vítěz Alberto Tomba. Kromě lyžováním poznáte i krásy bulharského Pirinu, který je právem na seznamu UNESCO.lyzar s popisky

 

 

5. Až 65% slevy na horské pobyty se líbí více než polovině Čechů

Parádní lyžovačku i relax v sauně si můžete užít třeba v salcburském Lungau a to dokonce s výraznou slevou. Cenově zvýhodněné lyžařské pobyty na slevových portálech můžete najít i v Krkonoších nebo Beskydech. Vždy se ale jedná o časově omezené nabídky, proto doporučujeme s výběrem neotálet!

 

 

lyzar s popisky


6. Vybíráte rozvážně z tisíců nabídek?

Vyberte si na booking.com. Vítězný odkaz na ubytování snů pak stačí zkopírovat a poslat ho na zákaznickou linku ehotel.cz. Platbu Vám zde vyřídí za benefity. Je sice třeba počítat s manipulačním poplatkem, ale zbavíte se veškeré administrativy a místo toho můžete začít balit.

 

 

lyzar s popisky

 

7. Pojedete rádi kamkoli, kde vás nečekají žádné povinnosti?  

Jestliže je pro vás klíčový lenošivý hotelový komfort, otevřete si v cafeterii záložku hotelů, kde můžete vybírat ze všech cenových kategorií. Pokud si rádi připlatíte za originální design a špičkový servis, určitě Vás nezklame Aparthotel Svatý Vavřinec. S láskou se tu postarají o vás i o vaše čtyřnohé mazlíčky.

 

 

lyzar s popisky


 

Ať už zvolíte jakoukoli variantu, důležité je vyrazit a pořádně si sníh užít. Proč? Protože zima za to stojí. Přejeme vám šťastnou cestu.