Šetříme s vámi každý den

 

Zaměstnanecké benefity jsou tu od toho, aby poskytovaly finanční úsporu zaměstnavatelům i zaměstnancům. V době, kdy rostou ceny, zvyšují se provozní náklady, a nedoplatky za energie jsou noční můrou obou stran, to platí dvojnásobně. Jedno je ale jisté. Přilepšení formou benefitů je pro zaměstnavatele méně „bolestivé“ a zaměstnanci mohou z benefitních bodů částečně financovat své každodenní nákupy.

Zdraví pro celou rodinu

Kategorie zdraví je zásadní pro každého z nás. Bez ohledu na věk. Z cafeterie je přitom možné financovat od léků, vitamínů, péče o miminka a batolata až po zdravé mlsání nebo produkty pro diabetiky. Za body je možné zaplatit nové brýle, rovnátka dětem, zubní implantáty, zdravotní matrace nebo třeba lůžkoviny pro alergiky.

Investice do vzdělání je vždy krok správným směrem

Pokud na něčem nemá smysl šetřit, pak je to vzdělání a seberozvoj. Kurzy plavání pro děti, studium jazyků, přípravy na zkoušky nebo autoškola bývají sice větší investicí, byla by ale chyba ji vypustit. I v tom pomůže cafeterie Benefity, a to téměř třetinovou úsporou pro zaměstnance. A benefitní body, vynaložené na tyto aktivity neomezí běžné rozpočty domácností.

Radovat se z každodenních maličkostí je důležité v každém věku

Drobné radosti a vybočení ze stereotypu jsou potřeba v i období, kdy je ze všech stran skloňováno slovo „úspora“. Benefity je tak možné využít na návštěvu holičství nebo kadeřnictví, na profesionální manikúru, pedikúru nebo třeba k odbornému nastřelení náušnic. Tak, aby se člověk cítil stále šik a zároveň necítil provinění z utrácení. Občasné drobné radosti potřebuje každý z nás a rozhodně nejsou hřích.

Uvažujete o zavedení benefitů ve vaší firmě? Udělejte to právě teď

a kontaktujte nás.

Do deseti dnů Vám cafeterii nastavíme a vy ji můžete využít třeba i na rozdělení vánočních bonusů.