HELP LINE 840 236 236 Kontakt

Moje BENEFITY

Získejte z investice do zaměstnaneckých benefitů maximum

Představte si sami sebe v následující situaci. Nabídnete svým zaměstnancům firemní benefity. Těšíte se na jejich první zpětnou vazbu, která snad ani nemůže být jiná než pozitivní.

A po čase zjistíte, že lidé ve vaší společnosti o řadě benefitů vůbec neví.

Abychom tomu předešli, připravili jsme pro vás (na základě námětů od klientů) Moje BENEFITY – online modul, díky kterému se motivace zaměstnanců dostává na novou úroveň.

Všechny zaměstnanecké výhody s jeho pomocí dostanete tam, kde je chcete mít – do povědomí zaměstnanců. A vaše investice do benefitů tak padne na úrodnou půdu.

U jakých benefitů modul využijete

V praxi se modul Moje BENEFITY osvědčil u zaměstnaneckých výhod ze tří kategorií:

1. Pracovní podmínky – váš zaměstnanec má nárok na dovolenou navíc, zkrácenou a flexibilní pracovní dobu, odměnu při odchodu do důchodu, odměnu za dárcovství krve a podobně.
2. Vzdělávání – jazykové a jiné kurzy, programy rozvíjející osobní i profesní dovednosti a podobně.
3. Firmou hrazené akce, občerstvení na pracovišti a další výhody.

Jak Moje BENEFITY fungují

S modulem Moje BENEFITY upravíte prostředí benefitní aplikace tak, aby se každému zaměstnanci zobrazily firemní výhody odpovídající jeho pozici v organizační struktuře vaší společnosti.

Tím jeho možnosti nekončí.

Personalizaci aplikace můžete dostat až na takovou úroveň, kdy každý zaměstnanec uvidí specifické benefity určené právě jemu – možnost využívaná typicky pro ředitele, manažery a specialisty, kteří tak mohou dostat benefity na míru svému vkusu.

Tento přehled firemních benefitů pak můžete použít i pro zpětné zobrazení celkové hodnoty výhod, které daný člen vašeho týmu získal v uplynulém roce.

Hlavní výhody modulu Moje BENEFITY

  • Každý zaměstnanec má neustále na očích plošné firemní benefity, do kterých jste investovali.
  • K tomu navíc získává dokonalý přehled o výhodách, které jste připravili speciálně pro něj.
  • Prostředí aplikace se liší podle toho, který zaměstnanec se do něj přihlásí. Teoreticky může každý vidět jiné prostředí, přizpůsobené benefitům, které může čerpat.

Kontakt

BENEFITY a.s.

Poděbradská 924/46b

190 00 Praha 9

Fakturační adresa:

Zelená 1990/27,

160 00 Praha 6

IČO: 27095231

DIČ: CZ27095231