HELP LINE 840 236 236 Kontakt

Mondelez Czech republic s.r.o.

"Klientem společnosti Benefity a.s. jsme již řadu let a velice oceňujeme individuální přístup, vstřícnost a služby touto společností poskytované. Doporučujeme společnost Benefity a.s. jako poskytovatele zaměstnaneckých benefitů hlavně pro jejich moderní internetovou aplikaci, kde si každý zaměstnanec vybere benefit přesně dle jeho požadavků, a také pro skvělou spolupráci s obchodním oddělením společnosti."

Lucia Polomčáková, HR Coordinator

CSC Computer Sciences s.r.o.

"Díky milému a dynamickému Benefity týmu máme podporu v každodenní činnosti. Díky benefitům se naši zaměstnanci nejen vzdělávají, ale také aktivně tráví volný čas sportem, kulturou a cestováním."

Petra Pachmanová, Senior CB Specialist for EMEA

Kooperativa pojišťovna, a.s.

"Se společností Benefity a.s. spolupracujeme již druhým rokem v oblasti poskytování služeb našim zaměstnancům se zdravotním postižením.
Z Vaší široké škály nabízených benefitů si naši zaměstnanci vždy vyberou konkrétní službu a to z oblasti zdraví, rekreace a sportu.
Oceňujeme vaši jedinečnou softwarovou aplikaci, která umožňuje zaměstnancům se zdravotním postižením vlastní přístup k nabídce benefitů a svobodu volby a to vše s minimální administrativní zátěží zaměstnavatele."

Jiřina Šedivá, personální úsek

Allianz pojišťovna, a.s.

„Skvělá spolupráce, flexibilita a příjemný kolektiv."

Kamila Čerstvá, Project specialist, HR business partner

Vršanská uhelná a.s.

„Pomáháme regionu a proto spolupracujeme s BENEFITY“.

Liběna Novotná, vedoucí regionální komunikace

Partners Financial Services, a.s.

"Služby společnosti Benefity využíváme od začátku roku 2015. Implementace programu proběhla dle stanoveného harmonogramu. Společnost Benefity maximálně vyšla vstříc našim požadavkům, pružně reagovala a stále aktivně reaguje na naše požadavky. Velmi oceňujeme od společnosti Benefity novinky v oblasti poskytovaných služeb. Pozitivně hodnotíme prozákaznický přístup, díky kterému jsme velkou většinu administrativních úkonů spojených s benefity mohli přesunout na jejich zákaznické centrum."

Svátková Štěpánka, Personalista

Kontakt

BENEFITY a.s.

Poděbradská 924/46b

190 00 Praha 9

Fakturační adresa:

Zelená 1990/27,

160 00 Praha 6

IČO: 27095231

DIČ: CZ27095231