HELP LINE 840 236 236 Kontakt

Kariéra v BENEFITY a.s.

Volná místa

SPECIALISTA KLIENTSKÉHO CENTRA

ROSTEME A POTŘEBUJEME TÝM KVALITNÍCH SPECIALISTŮ, KTERÝ NÁM S TÍM POMŮŽE.

Do našeho nově vzniklého klientského centra hledáme operátory, kteří se umí vyjadřovat, umí improvizovat a mají orientaci na výsledek a kvalitu.

Rád/a vyřizuješ telefonáty, nemáš problém s improvizací, ale zároveň ctíš pravidla slušné komunikace? Chceš se podílet na něčem novém a být jedním ze základních kamenů dobře fungující společnosti?  Pokud je odpověď na všechny otázky „ANO“, už teď se těšíme na tvé CV.

Pracovní náplň:

  • Komunikace s klienty po telefonu a emailem
  • Řešení klientských dotazů a požadavků
  • Práce s interním systémem
  • Administrativní činnost

Naše požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Příjemná komunikativní osobnost
  • Pozitivní myšlení a otevřenost
  • Osobní zodpovědnost
  • Praxe z prostředí zákaznických center výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci
  • Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 9, dobře dostupné MHD
  • Práci na HPP
  • Zaměstnanecké benefity

Pokud Tě pozice pořád zajímá, ozvi se a uvidíme, co z toho bude.

Kontakt: martin.stanicky@benefity.cz

OPERÁTOR CALL CENTRA - BRIGÁDA

Rádi pomáháme našim obchodním partnerům v jejich růstu a proto hledáme nové kolegy s obchodním duchem.

Co pozice obnáší?

  • aktivní a pasivní telemarketing
  • kontaktování nových i stávajících zákazníků
  • zpracování on-line objednávek
  • evidence dat v databázi

Koho hledáme? Hledáme toho, kdo má:

  • výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • obchodního ducha, prodejní dovednosti
  • orientaci na zákazníka a výsledek
  • praxi z prostředí call center
  • schopnost pracovat s PC a s internetem na uživatelské úrovni
  • pozitivní přístup

Nabízíme:

  • zázemí stabilní ryze české společnosti
  • perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí na Praze 9, dobře dostupné MHD
  • práci na DPP/DPČ

Pokud Tě pozice pořád zaujala, ozvi se a uvidíme, co z toho bude.

SPRÁVCE DATABÁZE DODAVATELŮ PRO SLOVENSKO

DYNAMICKY ROSTEME, „DOBÝVÁME“ NOVÁ ÚZEMÍ A POTŘEBUJEME DO TÝMU, SILNÉHO A NEBOJÁCNÉHO DOBYVATELE, KTERÝ NÁM S TÍM POMŮŽE!

Chceš se podílet na něčem novém a být součástí posouvajícího naši firmu zase o kus dál? Jsi puntičkář, rád/a komunikuješ s lidmi, umíš argumentovat a ctíš pravidla slušné komunikace?

Pokud je odpověď na otázky „ANO“, už teď se těšíme na tvé CV! :)

Co bude náplní Tvé práce?

Hlavní náplní práce je obvolávání předem připravené databáze firem na Slovensku a uzavírání smluv o spolupráci a aktivní rozšiřování této databáze. To obnáší především:

-         volání na databázi firem (z oblasti zdraví, kultura, sport, vzdělávání a rekreace) a uzavírání smluv o spolupráci s dodavateli na Slovensku

-          aktivní vyhledávání a přidávání nových kontaktů do databáze

-         emailová a telefonická komunikace s dodavateli na Slovensku

-         práce s naší webovou aplikací

-         dílčí úpravy smluv pro jednotlivé dodavatele

-         tvorba reportů a statistik

Po kom se poohlížíme?

-         po osobnosti s komunikačními a prodejními dovednostmi

         s min. středoškolským vzděláním

-         znalostí Slovenského jazyka

-         základy anglického jazyka jsou výhodou (nikoliv podmínkou)

-         precizní, organizované, spolehlivé a svědomité osobě

-         týmovém hráči s tahem na branku a odolném vůči stresu

-         s uživatelskou znalostí práce s PC (Microsoft Office)

Co Ti za to nabídneme?

Práci na HPP nebo part-time, ideální též jako praxe pro studenty VŠ.

Zajímavé a motivující finanční ohodnocení: fixní plat + odměna za výkon.

-          zázemí stabilní ryze české společnosti

-          rozmanitou práci s příležitostí k seberealizaci

-          příjemné pracovní prostředí v mladém a dynamickém kolektivu na Praze 9, dobře dostupné MHD

-          zaměstnanecké benefity

Pokud si myslíš, že bys právě TY mohl/a být posilou, kterou hledáme, neváhej nám poslat své CV na karel.mraz@benefity.cz a pobavíme se spolu.

Tešíme se ... :)

SALES MACHR

Makáme, až padáme, a tak se chceme rozšířit o super nadupanýho obchodníka- srdcaře. Staráme se o šťastné zaměstnance ve firmách a děláme pro ně první poslední. Pojď to dělat s námi! Protože máme šéfa perfekcionistu, sháníme do týmu někoho, kdo s námi potáhne za jeden provaz!

Náš ideální nový kolega, proaktivní sales machr, by měl mít fajn vystupování, flexibilní přístup, řidičák skupiny B a zkušenost s obchodem.

A co po Tobě budeme chtít?

Akvizici nových klientu, kafíčka a obídky se stávajícími klienty a obchodními partnery, objevovaní krásy Čech a Moravy, přípravu smluv a nabídek.

My Tě zase vezmeme do prima týmu rodinné firmy, který fakt maká a drží pospolu. Na schůzky budeš jezdit služebním autem a dostaneš vše, co si dovedeš představit pod kvalitním zázemím. Uděláme všechno pro to, aby ses u nás cítil fajn. Když děláš v takovém kolektivu, tak peníze moc neřešíš, ale i přesto základ i bonusy stojí za to.

Nechceme x-stránkové CV, ale spíš otevřenou mysl a velký drive. Na tituly si u nás fakt moc nehrajeme J

Kontakt: ondrej.pospisil@benefity.cz

Kontakt

BENEFITY a.s.

Poděbradská 924/46b

190 00 Praha 9

Fakturační adresa:

Zelená 1990/27,

160 00 Praha 6

IČO: 27095231

DIČ: CZ27095231