Benefity.cz - Kariéra

Kariéra v BENEFITY, a.s.

Na nově obsazované pozice ve svém týmu vítáme pozitivně naladěné kolegy, kteří umí pracovat s chutí a nadšením. Očekáváme z jejich strany samostatnost, vlastní iniciativu, odpovědnost a schopnost dotáhnout věci vždy na sto procent.

Aktuálně volná místa

Sales manager

Do svého týmu hledáme šikovného a schopného kolegu/kolegyni, pro kterého je obchodování výzvou a zábavou a který se do obchodních příležitostí vrhá s opravdovým nadšením pro věc. Nejsi to náhodou právě ty?

Očekáváme od tebe zkušenost s obchodem, fajn vystupování, řidičák skupiny B a flexibilní přístup. Vedle akvizice nových klientů a přípravy smluv a nabídek budou tvou pracovní náplní i kafíčka a obědy se stávajícími obchodními partnery a objevování krás Čech a Moravy.

A co naopak můžeme nabídnout my tobě? Nadšenou a tvůrčí atmosféru rodinné firmy, kde drží všichni pospolu, včetně šéfa perfekcionisty. Na schůzky budeš jezdit služebním autem a dostaneš vše, co si dovedeš představit pod kvalitním zázemím, aby ses u nás mohl cítit fajn. Když děláš v takovém týmu, jako je ten náš, peníze moc neřešíš, přesto základ i bonusy stojí za to.

Nevyžadujeme xstránkový životopis ani tituly, ale otevřenou mysl, selský rozum a velký drive.

Pokud tě pozice zajímá, ozvi se a uvidíme, třeba najdeme společnou řeč.

Kontakt: ondrej.pospisil@benefity.cz

Pečujeme o zaměstnance těchto firem