HELP LINE 840 236 236 Kontakt

Kariéra v BENEFITY a.s.

Volná místa

SALES SUPPORT SPECIALIST

Do našeho týmu hledáme posilu pro administrativní práce spojené s chodem obchodního oddělení a reportingem.

Baví Tě administrativa? Máš smysl pro detail, jsi spolehlivý/á  a máš „týmového ducha“?

Pokud jsi na vše odpověděl/a ANO, pak čti dál!

Koho hledáme?

Na hlavní úvazek hledáme mladého dynamického člověka, nebo flexibilního studenta vysoké školy.

Co požadujeme?

  • Ochotu učit se
  • Základní znalost práce s Excelem a produkty Microsoft Office
  • Angličtinu slovem i písmem na středně pokročilé úrovni
  • Spolehlivost, trpělivost, smysl pro detail, organizovanost, pečlivost, proaktivitu

Co bude náplní práce?

  • Zajišťování a příprava podkladů pro klienty (komunikace s portfoliem přidělených klientů)
  • Příprava podkladů pro reporting
  • Správa účtů, práce s aplikací
  • Komunikace s odděleními a ad hoc úkoly (příprava prezentací, podkladů)

Co nabízíme?

  • Zajímavou a rozmanitou práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Motivující mzdové podmínky
  • Nadstandartní benefity
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
  • 2 sick days
  • 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnanecké akce
  • Dobrou dostupnost pracoviště – MHD, parkování bez zón

Je to přesně to, co hledáš? Tak na co čekáš?! Pošli nám své CV na adresu veronika.jelinkova@benefity.cz a my se brzy ozveme s termínem osobního pohovoru.

SPECIALISTA KLIENTSKÉHO CENTRA

ROSTEME A POTŘEBUJEME TÝM KVALITNÍCH SPECIALISTŮ, KTERÝ NÁM S TÍM POMŮŽE.

Do našeho nově vzniklého klientského centra hledáme operátory, kteří se umí vyjadřovat, umí improvizovat a mají orientaci na výsledek a kvalitu.

Rád/a vyřizuješ telefonáty, nemáš problém s improvizací, ale zároveň ctíš pravidla slušné komunikace? Chceš se podílet na něčem novém a být jedním ze základních kamenů dobře fungující společnosti?  Pokud je odpověď na všechny otázky „ANO“, už teď se těšíme na tvé CV.

Pracovní náplň:

  • Komunikace s klienty po telefonu a emailem
  • Řešení klientských dotazů a požadavků
  • Práce s interním systémem
  • Administrativní činnost

Naše požadavky:

  • Min. SŠ vzdělání.
  • Příjemná komunikativní osobnost
  • Pozitivní myšlení a otevřenost
  • Osobní zodpovědnost
  • Praxe z prostředí zákaznických center výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet
  • Základní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní ryze české společnosti
  • Perspektivní, zajímavou a zodpovědnou práci
  • Příležitost k seberealizaci a profesnímu růstu.
  • Příjemné pracovní prostředí na Praze 9, dobře dostupné MHD
  • Práci na HPP
  • Zaměstnanecké benefity

Pokud Tě pozice pořád zajímá, ozvi se a uvidíme, co z toho bude.

Kontakt: martin.stanicky@benefity.cz

PHP MACHR

Programujeme, až se z nás kouří, takže se chceme rozšířit o šikovného PHP programátora, aby se nám trochu ulevilo. Zajišťujeme vývoj komplexních aplikací pro zdravotnictví a podnikovou sféru a věř, že se opravdu nenudíme. Pojď to dělat s námi! Protože máme šéfa perfekcionistu, sháníme do týmu někoho, kdo s námi potáhne za jeden provaz!

Náš ideální nový kolega, spolehlivý, pracovitý a samostatný PHP machr, by měl mít dobrou znalost PHP, SQL a HTML. Programování na internetových technologiích by pro tebe nemělo být neznámou a ideální by byla i jistá zkušenost s JS, jQuery, AJAXem a frameworkem.

A co po Tobě budeme chtít? Programovat, programovat a zase programovat. My Tě na oplátku vezmeme do prima týmu rodinné firmy, který fakt maká a drží pospolu. Uděláme všechno pro to, aby ses u nás cítil fajn. Když děláš v takovém kolektivu, tak peníze moc neřešíš, ale i přesto základ i bonusy stojí za to.

Nechceme x-stránkové CV, ale spíš otevřenou mysl a velký drive. Na tituly si u nás fakt moc nehrajeme.

Pokud Tě pozice pořád zajímá a chceš dělat na velmi zajímavých dlouhodobých projektech pro významné zákazníky, ozvi se na martin.stanicky@benefity.cz a uvidíme, co z toho bude.

Kontakt

BENEFITY a.s.

Poděbradská 924/46b

190 00 Praha 9

Fakturační adresa:

Zelená 1990/27,

160 00 Praha 6

IČO: 27095231

DIČ: CZ27095231